Objednávky

Aké platby akceptujete?
Akceptujeme platby za tovar formou dobierky alebo platobnou kartou.
V akej mene sa zobrazujú ceny? Sú s DPH?
Ceny výrobkov sú uvádzané v danej mene jednotlivých krajín. Ceny sú s DPH.
Aké sú možnosti dopravy a aká je dodacia doba?
Tovar zasielame špedičnou službou GLS s doručením do 3 pracovných dní od zadania objednávky.
Príde mi potvrdenie o objednávke?
Pri zadaní objednávky Vám príde potvrdzujúci e-mail, že sme Vašu objednávku prijali a je spracovávaná.
Ako viem, že objednávka bola odoslaná?
Príde Vám oznam (sms alebo email) od prepravnej spoločnosti, ktorá Vás informuje o dátume prevzatia zásielky, spôsobe platby a dátume doručenia zásielky.
Neprišla mi zásielka. Čo mám robiť?
V prijatej sms alebo emaily o doručení Vám príde aj číslo zásielky (track and trace), pomocou ktorého si môžete preveriť, kde sa Vaša zásielka aktuálne nachádza.
Ako vrátiť tovar, ako postupovať v prípade reklamácie?
Presný postup reklamácie a vrátenia peňazí nájdete v obchodných podmienkach.

Produkty

Prečo nepoužívame nehorľavý tissue papier v našich výrobkoch?
Nehorľavý tissue papier anglicky zvaný „FLAMEPROOF TISSUE PAPER“ je papier, ktorý je dodatočne upravený pridaním špeciálnych chemických látok. Existuje niekoľko známych často používaných finančne nenáročných chemických prísad, ktoré sa v priemysle používajú na ochranu voči horľavosti napr. textílií, technického papiera a podobne. Takéto chemické prísady sa používajú aj na úpravu papiera určeného pre výrobu konfiet a party sortimentu. Bohužial ani jedna z dosial známych a účinných prísad nie je netoxická alebo zdraviu škodlivá.
Dnešná doba prináša prostrediu v ktorom človek žije už aj tak enormné enviromentálne zaťaženie aj napriek platným prísnym normám a ekologickým predpisom. Výrobnou stratégiou našej firmy je prinášať našim zákazníkom výrobok ktorý v maximálnej možnej miere eliminuje toxikologickú záťaž na ľudský organizmus. Z tohto dôvodu v našich výrobkoch používame jedine papier ktorý je vyrobený zo 100% celulózy pochádzajúcej z europskych lesov a je farbený farbivami potravinárskeho typu. Papier neobsahuje žiadne dodatočné prísady alebo chemické látky! Podkladový papier má certifikát pre bezpečný kontakt s potravinami čo je v prípade papierových konfiet alebo stúh ktoré často prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami nevyhnutná a zásadná podmienka.
Často krát sa stáva, že papierové stuhy a konfety si nosia deti domov. Ostáva už len na zamyslenie, či detský organizmus budeme vystavovať kontaktu s chemickými látkami vo výrobkoch ktoré pochádzajú takmer výhradne z krajín tretieho sveta alebo dáme prednosť európskemu produktu ktorý myslí na zdravie a bezpečnosť našich detí.
Je možné používať naše výrobky aj v interiéry?
Naše výrobky sú schválené pre použitie v interiéry aj exteriéry. Vzhľadom na mohutnosť a výšku efektu odporúčame však používať výrobky v exteriéry alebo vo veľkých halách. Použitie výrobku v interiéry vždy konzultujte s požiarno - bezpečnostnou službou.
Je možné výrobok poslať kuriérskou službou alebo poštou?
Keďže sa jedná o pyrotechnický výrobok, jeho preprava podlieha osobitným predpisom podľa Európskej dohody o cestnej preprave nebezpečných vecí . V zmysle tohto nariadenia naše výrobky majú klasifikáciu nebezpečného tovaru 1.4S. Výrobky nie je možné poslať poštou, možné ich je však prepravovať kuriérskou alebo inou prepravnou spoločnosťou. Na prepravu našich výrobkov nie sú potrebné zďaleka také prísne prepravné opatrenia ako pri preprave ohňostrojov alebo zábavnej pyrotechniky.
Farba balenia produktu je farba papierových konfiet?
Nie, farba balenia má len dekoratívny charakter a nezodpovedá farbe papierových stuh a konfiet vo vnútri výrobku.
Čo je papierový ohňostroj?
Papierový "ohňostroj" nie je klasický ohňostroj v pravom slova zmysle. Je to názov pre denný vizuálny efekt pozostávajúci z pomaly padajúcich papierových stúh a konfiet.


Ak Vaša slávnosť, párty alebo športové podujatie majú výrazný bod programu, vhodným smerom vystrelené a pomaly padajúce papierové stuhy a konfety maximálne zvýraznia tento slávnostný okamih. Je to "ohňostroj" farieb, ktorý vyvolá prekvapenie, úsmev a nezabudnuteľný zážitok pre všetkých prítomných divákov. Ak je kladená požiadavka na rýchle upratanie, papierové stuhy sú ideálnym riešením. 


PyroCollection, Slovakia s.r.o. – slovenský výrobca papierových ohňostrojov - prináša túto nezabudnuteľnú explóziu farieb v podobe originálneho patentovaného pyrotechnického výrobku vyrobeného podľa aktuálne platných európskych štandartov EN 16256. Z dobrého nápadu a niekoľkoročnej vývojovej práce vznikol výrobok , ktorý v sebe spája vysokú bezpečnosť, jednoduchú manipuláciu a prekvapivo veľký efekt a to všetko už takmer 15 rokov pod značkou " Made in Slovakia". Výrobok je schválený notifikovanou skúšobňou 1395 - KONŠTRUKTA – Defence, a.s. Dubnica nad Váhom, Slovensko a označený značkou CE.


Nová limitovaná séria papierových ohňostrojov PYROSHOOTER pre zvýraznenie tých najväčších momentov vo Vašom živote a spoločnosti v tejto chvíli prichádza k Vám. Rôznofarebné papierové stuhy a konfety explódujúce nad Vašimi hlavami budú prvým "ohňostrojom", ktorý nie len vidíte ale ho aj cítite. Popadané stuhy a konfety vytvoria v konečnom dôsledku fantastickú rôznofarebnú výzdobu Vášho exteriéru ktorý bude „magnetom“ pre všetky prítomné deti.

Použitý farebný papier je vyrobený v EÚ, spĺňa všetky prísne kritéria hygienickej nezávadnosti, je vyrobený zo 100 % celulózy a predstavuje celkovo biodegradovateľný materiál prijateľný pre životné prostredie.
V prípade že máte vlastnú predstavu čo sa týka použitých farieb ? Zavolajte nám, radi Vám namiešame farby tak ako si želáte.